Водопостачання та водовідведення

2015 рік

 • Проведення каналізації на вулиці Гранітній

Весною мешканці вулиці Гранітної на особистому прийомі звернулись до Михайла Полодюка. Люди повідомили, що ТОВ «Шепетівський м’ясокомбінат» у зв’язку з призупиненням роботи припиняє надавати їм послуги з водовідведення. Це означало, що мешканці багатоповерхових будинків та приватного сектора цієї вулиці не матимуть змоги скористатися каналізацією.

Після консультацій з фахівцями було прийнято рішення сесії Шепетівської міської ради про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації. Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело роботи з будівництва каналізаційної мережі і каналізаційно-насосної станції для перекачки стоків на вулиці Гранітна. Таким чином було відновлено та введено в дію існуючий чавунний трубопровід довжиною 310 метрів та прокладено 85 метрів нової каналізаційної мережі на вулиці Промисловій, що вирішило питання з водовідведення мікрорайону.

2016 рік

 • Капітальний ремонт станцій доочистки води

У вересні Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело капітальний ремонт трьох станцій доочистки води на Старокостянтинівському шосе, проспекті Миру, вулиці Українській. Під час ремонтних робіт на кожній станції замінено іонообмінну смолу, активоване вугілля, проведено чистку клапану управління, виконано роботи із заміни фільтруючих елементів установки зворотного осмосу, чистку кварцового кожуху тощо.

Біля станцій встановлено лавки, замінено бруківку, проведено благоустрій прилеглої території. 

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства контролює якість води, займається поточним ремонтом та обслуговуванням станцій доочистки питної води та систематично проводить заміну фільтруючого матеріалу. Має сертифіковану лабораторію, яка проводить дослідження якості питної води.

2017 рік

 • Масив «Сонячний» забезпечений водопостачанням

Розширення водопостачання нашого міста є одним із пріоритетних завдань міської ради та Шепетівського  комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства. Протягом кількох місяців служби водоканалу вели планування і підготовку до будівництва, прокладання водопроводу та виконували безліч супутних робіт під час будівництва нової водопровідної мережі. Так, до кінця 2017 року працівниками підприємства закінчено всі необхідні роботи із забезпечення водою житлового масиву «Сонячний». Створений мешканцями мікрорайону кооператив прийматиме рішення щодо подальшого прокладання мереж безпосередньо до споживачів.

 • Шепетівка отримала цілодобове водопостачання

З 1 вересня Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства розпочало цілодобово подавати холодну воду мешканцям Шепетівки.

 • Проводиться робота із заміни водопровідних мереж, що покращує якість послуг

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства провело ремонтні роботи та проклало 150 метрів ПЕ трубопроводів на вулиці Промисловій.

На згаданій ділянці постійно були аварійні витоки та пориви, тому після обстеження водопровідних мереж мікрорайону замінено стару металеву трубу, яка швидко ржавіє і зношується,  на нову ПЕ діаметром 110 мм.

 • Встановлено нову насосну станцію на Старокостянтинівському шосе, 71

Зважаючи на численні прохання споживачів та після проведення моніторингу водопровідних мереж вказаного мікрорайону, побудовано підвищуючу водопровідну насосну станцію (ПВНС) на Старокостянтинівському шосе, 71.

Після введення в експлуатацію вказаної ПВНС було підвищено тиск в трубопроводах будинків вказаного мікрорайону, що, в свою чергу, забезпечило водопостачанням багатьох абонентів верхніх поверхів багатоповерхівок. Використання встановленого обладнання дає змогу забезпечити надійне та безперебійне водопостачання мікрорайону.

2018 рік

 • Житловий масив поблизу сільгосптехніки отримав воду

Через аномальні погодні умови  виникла нагальна потреба проведення водопровідної мережі до мікрорайонів міста, зокрема, і до житлового масиву в районі сільгосптехніки.

Цей район буде забезпечено водою в три етапи. Вже місяць тривають роботи з будівництва вуличної водопровідної мережі. Зараз техніка працює на вулиці Максима Залізняка від житлового будинку № 25 до будинку №1.

 • Громадські криниці

Комісією з обстеження та виявлення об’єктів комунальної власності благоустрою та дорожньої системи міста обстежено криниці громадського користування, що знаходяться на території міста.

З метою контролю якості питної води, яку споживають шепетівчани, виконавчим комітетом Шепетівської міської ради укладено договір № 279/17 з Державною установою «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» про проведення досліджень криниць громадського користування, що знаходяться на території міста, на хімічне та бактеріальне забруднення та з метою профілактичної дезінфенкції води в криницях.

 • Провели роботи із прочистки каналізаційних стоків з метою уникнення підтоплення будинків

 Мешканці Шепетівки, які проживають на вулиці Горбатюка та вулиць прилеглих до міського парку культури і відпочинку, неодноразово стикалися з підтопленням їхніх домогосподарств дощовою водою та в період танення снігу. Проблема виникла через засмічення зливової каналізації. На прийомі громадян з особистих питань жителі цих вулиць звернулися до міського голови Михайла Полодюка за допомогою.

26 червня було проведено роботи із прочистки каналізаційних колодязів поблизу будинку побуту. Одразу спостерігалося пониження рівня води у трубах. Після рясних дощів, які неодноразово з того часу проходили у місті, процес зниження рівня води продовжився.

Для виконання робіт було залучено спеціалізовану організацію з Житомира, яка має необхідне обладнання, оскільки у  Шепетівці такого обладнання немає.

Зазначені роботи із прочистки каналізаційних колодязів на цей час вирішили питання щодо підтоплення вулиці Горбатюка та вулиць прилеглих до міського парку культури і відпочинку.

2019 рік

 • Триває модернізація об’єктів водовідведення міста

У грудні замінено два резервних насосних агрегати ЦМФ 50/10 на італійські аналоги Pedrollo. Заміну проведено на двох каналізаційних насосних станціях, що працюють в автоматичному режимі. У результаті виконаних робіт очікується економія електроенергії 30%.

2020 рік

 • Збудовано нову ділянку водогону на масиві «Сонячний»

У рамках виконання міської Програми «Питна вода» на 2006 — 2020 рр» збудовано водопровідну мережу від вулиці Довженка до вулиці Яворського. Такі роботи є черговим етапом у будівництві водогону на масиві «Сонячний».

 • Розпочалися роботи з прокладання водогону в мікрорайоні «Косецький»

10 червня працівники підрядної організації розпочали роботи з прокладання водогону на провулку Гоголя, що в мікрорайоні «Косецький». Наразі, туди доставлена техніка, завезені труби, проводяться роботи з їх прокладання.