Спорт

  • Запрацював басейн із 28-річною «будівельною» історією

17 травня 2017 року в Шепетівці запрацював басейн. Те, про що попередні керівники міста лише говорили протягом останніх 28 років, вдалося реалізувати за півтора роки. Шепетівка — місто невелике, тому для громади це дійсно важливе досягнення.

Басейн довжиною 25 метрів має 4 доріжки. Вода підігрівається, фільтрується та додатково очищується ультрафіолетом. У двох залах приміщення підігрівається підлога, є зручні душові кімнати та роздягальні.

 

  • Відновлення стадіону Локомотив

На міському стадіоні «Локомотив» за підтримки приватних підприємців, громадськості міста, спортсменів, працівників дитячо-юнацької спортивної школи, центру зайнятості проведено значний обсяг робіт з облаштування  спортивної споруди: проведено обрізання гілок дерев, що зависали над трибунами, вирізання  кущів, розчищення території довкола стадіону від сміття, побілка бетонних основ для лавок на трибунах і цегляного паркану довкола стадіону, розчищення дренажу  по периметру футбольного поля, встановлення акрилового покриття по краю стадіону з боку головної трибуни, ремонт трибун, часткове облаштування адміністративного приміщення.

До ремонту
Після ремонту

Для догляду за трав’яним покриттям стадіону Локомотив закуплено газонокосарку.

  • Фінансова підтримка

На виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Шепетівка із міського бюджету виділено у  2014 році – 45 тисяч гривень, в 2015 році – 100 тисяч гривень, у 2016 році – 133, 5 тисяч гривень, у  2017 році – 226, 5 тисяч гривень, у  2018 році – 225 тисяч гривень.

На утримання дитячо-юнацької спортивної школи фінансування збільшено з 992 тисяч гривень у 2015 році (у 2016  році було виділено 1 мільйон гривень)  до 1 мільйон 300 тисяч гривень у 2017 році.

  • Підготовка спортсменів
  • За фінансової підтримки Шепетівської міської ради спортсмени міста досягли таких результатів:

2014 рік

Підготовлено  10  спортсменів, які ввійшли до складу збірних команд області з видів спорту:

  • легка атлетика –  Пільноватих Нікіта (тренер-викладач Романюк Т.Ю.); Гарзель Олександра (тренер-викладач Іванюк М.М.);  
  • бокс – Самойлюк Дмитро, Кавалер Мирослав, Шамасурян Карен, Поляков Денис, Павлушко Артур, Кичалюк Олександр, Лебіга Михайло, Бондарчук Тарас (тренера-викладач Алтуняна М.О).

Бондарчук Тарас став чемпіоном України з боксу серед школярів та увійшов до складу членів збірної України з боксу. У червні 2014 року в Угорщині він став срібним призером чемпіонату Європи з боксу.

Окрім цього у місті було підготовлено спортсменів – розрядників:

Кандидати в майстри спорту  – 2 чоловік  (Казмірук Владислав – важка атлетика, Нетикша Віталій  — легка атлетика),

І розряд – 3 чоловік (Лебіга Михайло, Шамасурян Карен, Кавалер Мирослав – бокс),

Протягом 2014 року спортсмени міста взяли участь у 88 спортивно-масових заходах. З них: 29 виїздів на офіційні змагання обласного та Всеукраїнського рангів, 2 виїзди міжнародного рівня, один з яких – Чемпіонат Європи з боксу серед школярів.

У місті проведено 66 спортивно-масових заходів, де взяло участь 2627 учасник.

2015 рік

У збірну команду Хмельницької області входять:

Бокс: Бондарчук Тарас, Кичалюк Олександр, Шамасурян Карен, Самолюк Дмитро, Березніцький Іван, Кузьмінчук Іван;

Важка атлетика: Духно Іванна, Ругініс Богдан, Колесник Сергій;

Вільна боротьба: Ліцоєв Роман;

Кулеша Олександр став багатократним чемпіоном та рекордсменом України з важкої атлетики  та ввійшов до складу збірної команди України з важкої атлетики та кандидатом на Олімпійські ігри 2016 року.

Бондарчук Тарас став бронзовим призером з боксу на чемпіонаті Світу серед юніорів в м. Санкт-Петербург (Росія). У грудні 2015 року йому  присвоєно звання майстра спорту України.

Лісовский Євген став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків, срібним призером чемпіонату України з бойового самбо серед юніорів, кандидат в майстри спорту України з бойового самбо.

Грохольський Ігор став бронзовим призером чемпіонату Європи серед юнаків, срібним призером чемпіонату України з бойового самбо серед юнаків, кандидат в майстри спорту України з бойового самбо.

У 2015-2016 роках в дитячо-юнацькій спортивній школі на відділенні боксу відкрита група спортивного удосконалення, в якій займається 4 кандидата в майстри спорту та 5 учнів-спортсменів І-го розряду.   

Тренерами школи було підготовлено 9  спортсменів, які ввійшли до складу збірних команд області з видів спорту: 1- спортсмен з легкої атлетики, 3 – з важкої атлетики, 5 – з боксу.

Проведено 68 спортивно-масових заходів з різних видів спорту, де взяло участь 2794 учасника.

За 2015 рік в місті зроблено 47 виїздів на обласні та всеукраїнські змагання. Підготовлено 44 чемпіони області, 6 – першорозрядників, 4 – кандидати в майстри спорту.

2016 рік

У збірну команду Хмельницької області входять:

Бокс: Шамасурян Карен,  Самолюк Дмитро, Дудар Максим, Корнійчук  Назар, Алтунян Денис, Алтунян Максим, Никончук Денис, Гордійчук Владислав, Роїк Вадим, Голубчик Владислав.

Важка атлетика: Духно Іванна, Селедуєва Світлана, Колесник Сергій, Денисенко Катерина.

Баскетбол: Лис Анна, Капелюх Мирослав.

Легка атлетика: Токарєва Дар’я, Анфілатова Катерина, Гарзель Олександра, Грига Андрій.

Кулеша Олександр став багатократним чемпіоном та рекордсменом України з важкої атлетики та ввійшов до складу збірної команди України з важкої атлетики.

Бондарчук Тарас ввійшов у резерв збірної команди України з боксу (юніори).

Дмитрач Дмитро став майстром з бойового самбо міжнародного класу, віце-чемпіоном світу з бойового самбо.

Шамрай Андрій, Філюк Євген, Савчук Сергій, Лінник Дмитро, Корецький Олександр — багатократні призери чемпіонатів області, Всеукраїнських турнірів та чемпіонатів України з бойового самбо.

2017 рік

Протягом року спортсмени міста взяли участь у 84 спортивних заходах різних рангів. На чемпіонати України та області з різних видів спорту учні-спортсмени виїхали 34 рази. На міжрегіональні, регіональні турніри, відкриті чемпіонати з видів спорту здійснили 50 виїздів.

Духно Іванна та Колесник Сергій виконали норматив першого дорослого розряду з важкої атлетики.   

У збірну команду Хмельницької області увійшли:

Бокс: Бондарчук Тарас ввійшов у резерв збірної молоді України з боксу, став срібним призером Чемпіонату Європи з боксу серед молоді, Матюшенко Микола,  Свердлюк Іван, Дудар Максим, Корнійчук  Назар, Алтунян Денис, Алтунян Максим, Никончук Денис, Гордійчук Владислав, Міщук Мирослав.

Важка атлетика: Духно Іванна, Селедуєва Світлана, Колесник Сергій, Денисенко Катерина;

Баскетбол: Синицький Артур, Капелюх Ярослав, Джера В’ячеслав Каюкін Павло.

Команда ветеранів з футболу взяла участь в чемпіонаті області з футболу та фут залу.

Янюк Володимир став чемпіоном Хмельницької області з класичних шахів серед чоловіків та  чемпіоном у спартакіаді працівників України різних відомств.

  • Спортивні заходи

2014 рік

Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту провели першість міста з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та дворових команд.

23 червня – День Олімпійського бігу, у якому брали участь усі діти школи та всі, хто приєднався  до цього свята. У липні проходив місячник «Королеви спорту» — легкої атлетики. У цей час проводились змагання, ігри, конкурси, спортивні естафети, веселі старти для найменших.

До Дня Незалежності України проведений турнір зі стріт-болу, в якому взяли участь 5 команд з міст Шепетівка, Полонне, Старокостянтинів, Славута.

На відділенні шахів відбулися сеанси одночасних ігор з шахів, шашок в шаховому  клубі «Дебют».

Учні-спортсмени відділення боксу мали змогу виїхати в місто Бердичів на міжнародний турнір на приз братів Кличко, в якому взяли участь команди Німеччини, Молдови, Грузії, Угорщини, Росії.

2015 рік

Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту проведено 66 спортивних заходів з шахів, шашок, настільного тенісу, футболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, стрільби серед військовослужбовців, стрільбі з пневматичної зброї серед школярів, «Веселі старти» серед дітей дошкільного та шкільного віку, стрітболу, спартакіади серед військовослужбовців, гирьового спорту, армспорту  тощо.

Шепетівська дитячо-юнацька спортивна школа провела Міжрегіональний турнір з важкої атлетики, VІ традиційний Регіональний турнір з баскетболу серед юнаків, присвячений пам’яті воїна-інтернаціоналіста, старшого лейтенанта  В.М. Длужнєвського; відкритий чемпіонат Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу, легкоатлетичну естафету вулицями міста, присвячену Дню перемоги над нацизмом; Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Героя України Миколи Дзявульського, регіональний турнір з важкої атлетики, змагання з баскетболу «Здорова молодь-здорова нація» серед команди дитячо-юнацької спортивної школи, Міжрегіональний турнір з важкої атлетики, присвячений Дню Захисника України, відкриту Першість Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з легкоатлетичного кросу, присвяченої пам’яті Олександра Давидчука.

Започатковано змагання з триборства серед військових та силових структур міста. Проведено змагання з волейболу серед дівчат з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Команда міста Шепетівки виборола перше місце в обласних змаганнях «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

З нагоди Дня фізичної культури і спорту проведено благодійну акцію «Біг за ради миру», були нагороджені кращі спортсмени та ветерани спорту міста.  

2016 рік

Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту проведено 62 спортивних заходи, у яких взяли участь 4055 учасників та 95 волонтерів.

Проведено змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, футболу, футболу 8х8, міні-футболу, волейболу, баскетболу, стрільби серед військовослужбовців, стрільби з пневматичної зброї серед школярів, «Веселі старти» серед дітей дошкільного та шкільного віку, стрітболу, відкритої спартакіади серед військовослужбовців, гирьового спорту, армспорту тощо.

2017 рік

Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту проведено 63 спортивних заходів, у яких взяли участь 5014 учасників та 89 волонтерів.

Проведено змагання з шахів, шашок, настільного тенісу, футболу, футболу 8х8, міні-футболу, волейболу, баскетболу, стрільби серед військовослужбовців, стрільби з пневматичної зброї серед школярів, «Веселі старти» серед дітей дошкільного та шкільного віку, стрітболу, відкритої спартакіади серед військовослужбовців, гирьового спорту, армспорту та ін.

За 2017 рік з шахів у місті були проведені турніри присвячені Дню міста, Дню Незалежності, чемпіонат міста, Відкритий командний шаховий турнір до Дня Конституції України серед дорослих, Міжнародний шаховий фестиваль «Шепетівка-2017» (дорослі та діти), відкритий чемпіонат області з швидких та блискавичних шахів. Федорко Андрій посів друге місце на Чемпіонаті Хмельницької області з шахів до 16 років.

Проведені змагання серед загальноосвітніх шкіл,  присвячені Дню захисника України зі стрільби з пневматичної зброї, «Юні козаки Поділля», змагання військово-патріотичного виховання «Сокіл» (Джура).

Команда переможець міських змагань виборола 3 місце на обласних змаганнях. Спільно з громадською організацією «Шепетівська спілка ветеранів Афганістану» проведено змагання з баскетболу до Дня виведення Радянських військ з республіки Афганістан. У професійно-технічному ліцеї проведений турнір з кульової стрільби пам’яті Ярослава Давидова (студента професійно-технічного ліцею, який героїчно загинув в АТО) та змагання серед загальноосвітніх шкіл присвячені Дню Збройних Сил України зі стрільби з пневматичної зброї.

 

2019 рік

Управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проведено 46 спортивних заходів, де взяло участь 3958 учасників. Центром спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту проводилися самостійно або спільно з іншими організаціями змагання з шахів, футболу, футболу 8х8, міні-футболу, волейболу, баскетболу, баскетболу 3х3,  стрільбі з пневматичної зброї серед школярів, «Веселі старти» серед дітей дошкільного та шкільного віку,  відкритої спартакіади серед військовослужбовців, гирьового спорту,    традиційний сімейний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я», фізкультурно-оздоровчий захід «Велодень» цього року відбувся двічі в червні та вересні.

Продовжується проведення таких заходів як: кубок міста з футболу серед команд колективів, вуличних команд, любителів. Започатковано наступні змагання: змагання з гри «Юкка» спільно з обласним центром «Спорт для всіх», змагання з серед військовослужбовців по проходженню схеми з кросффіту під назвою «Мерф» з нагоди Дня Конституції України, турнір з волейболу серед чоловічих команд.

27-29 вересня 2019 року у Шепетівці проходив «Відкритий урок футболу».

29 вересня пройшов фінальний день Фестивалю чемпіонів «Відкриті уроки футболу», який проводився у Шепетівці під егідою української асоціації футболу спільно з  Благодійним фондом «Розвиток футболу України» та за підтримки Шепетівської міської ради та Шепетівської  державної районної адміністрації.

Протягом трьох днів 216 учасників фестивалю брали участь у різноманітних тренуваннях та вдосконалювали свої навички.

За результатами фінальної гри перемогу здобула команда Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 у складі «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою». Друге місце посіла команда Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів №1 ім. М.Островського, а  третє місце виборола команда Шепетівської районної  ДЮСШ «Колос».

Досягнення

Протягом 2019 року спортсмени взяли участь у 79 спортивно-масових заходах. З них: чемпіонат Європи -1,  чемпіонати України – 14,  міжнародні турніри – 2, Всеукраїнські турніри – 2, чемпіонати області – 49, навчально-тренувальні збори -3, міжрегіональні, регіональні турніри, відкриті чемпіонати з видів спорту — 8.

Алтунян Максим — резерв збірної команди України з боксу ( юнаки ), наказ Міністерства молоді та спорту України від 17.05.2019 року № 2520.

Чернушич Богдана — резерв збірної команди України з боксу ( дівчата), наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 року № 6280.

Шахоєва Софія — резерв збірної команди України з боксу ( дівчата), наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 року № 6280.

Гордійчук Владислав – кандидат збірної команди України з боксу (молодь), наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 року № 6280.

Колесник Сергій – резерв збірної команди України з важкої атлетики, наказ Міністерства молоді та спорту України від 28.12.2019 року № 6280.

         За календарний 2019 рік підготовлено на відділенні важкої атлетики 1 —  Майстер спорту України (Колесник Сергій), 1 –Майстер спорту України з шахів (Янюк Володимир), на відділенні легкої атлетики 1 — І розряд (Космина Сергій).

 Алтунян Максим — дворазовий чемпіон України з боксу серед юнаків, учасник чемпіонату Європи з боксу серед юнаків, чемпіон міжнародного турніру з боксу серед юнаків.

 Янюк Володимир — срібний призер чемпіонату міста Житомир з швидких шахів, також здобув срібло Всеукраїнського шахового турніру.

Колесник Сергій — чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків.

Гордійчук Владислав — срібний призер чемпіонату України з боксу серед молоді.   

Міщук Мирослав — бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед юнаків.

Дудар Максим — бронзовий призер чемпіонату України з боксу юніорів.

Чернушич Богдана — срібна призерка чемпіонату України з боксу серед дівчат.

Шахоєва Софія — срібна призерка чемпіонату України з боксу серед дівчат.

Денисенко Катерина — багаторазова чемпіонка Хмельницької області з важкої атлетики.

Космина Сергій — чемпіон Хмельницької області з легкої атлетики на дистанції 200 метрів

Панчук Володимир — чемпіон Хмельницької області з легкої атлетики на дистанція 400 та 800 метрів.

Ярощук Назар — чемпіон Хмельницької області з боротьби вільної у ваговій категорії 92 кг.

Команда юнаків 2006-2007 р.н. стала чемпіонами Хмельницької області з баскетболу.

Команда дівчат 2002-2003 р.н. стали срібними призерками чемпіонату Хмельницької області з баскетболу.

Команда чоловіків лідирує після І туру Хмельницької області з баскетболу.

                                                                               НАША ГОРДІСТЬ — спортсмени-переможці змагань:

Алтунян Максим - чемпіон України з боксу серед юнаків, учасник чемпіонату Європи
Гордійчук Владислав - срібний призер чемпіонату України з боксу серед молоді
Дудар Максим - переможець мастерського турніру з боксу пам'яті Євгена Кужельного (зправа)
Космина Сергій - чемпіон Хмельницької області з легкої атлетики на дистанції 200 метрів
Панчук Володимир - чемпіон Хмельницької області з легкої атлетики на дистанція 400 та 800 метрів
Ярощук Назар - чемпіон Хмельницької області з боротьби вільної
Денисенко Катерина - чемпіонка Хмельницької області з важкої атлетики
Янюк Володимир - Майстер спорту України, срібний призер Всеукраїнського турніру з шахів