Різне

 • Встановлення урн

За кошти з міського бюджету закуплено 90 бетонних урн для сміття, які встановили на вулиці Героїв Небесної Сотні, Островського, Валі Котика та Українській.

 • Профілактика злочинності

На виконання Програми протидії та профілактики злочинності на території м.Шепетівка, а також покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на 2016-2020 роки Шепетівському ВП ГУ НП в Хмельницькій області виділено 250 000 гривень. Встановлена та організована система відео нагляду в м.Шепетівка на основі сучасних цифрових ІР систем: встановлено 9 нових камер (3 – оглядових, 3 – моніторингу доріг, 3 – з автоматичним визначенням номерів), переобладнання камер (додаткові диски HDD на 6 камер), прокладено оптичних магістралей на відстань 3,5 км., перепідключення існуючих камер на магістралі з економією 0,5 км існуючої оптичної магістралі, встановлено 9 комунікаційних „ВОХ” (шафи антивандальні) та придбані жорсткий диск до сервера та оптичних конвектор.

Регіональному сервісному центру МВС у Хмельницькій області виділено 100000,00 грн., профінансовано та використано 99999,96 грн. Придбано 7 комп’ютерів та 1 ноутбук.

 • Закупили нове спорядження

Рятівники 21-ої ДПРЧ отримали з рук міського голови Михайла Полодюка 16 сучасних касок та 5 ременів.

 • Оновлений сервісний центр

13 липня було презентовано оновлений сервісний центр у місті Шепетівці, який розташований за адресою вулиця Шешукова, 13. 

Розуміючи важливий крок у розвитку надання сервісних послуг жителям міста, частину коштів на ремонт приміщення сервісного центру виділила Шепетівська міська рада.

У центрі надають послуги  з реєстрації перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо. Отримання бажаних послуг тут займає від 30 хвилин до 3 годин.

У оновленому приміщенні передбачена дитяча ігрова зона та куточок для читання книг.  Для зручності також встановили термінал для оплати за послуги.

 • Сесійну залу Шепетівської міської ради обладнали системою електронного поіменного голосування

Система «Віче» складається з комп’ю­тера голови ради, двох великих табло, на яких відображається оперативна інформація про хід голосування та роботу ради, і персональних пультів депутатів, які обладнані мікрофонами.

 З впровадженням системи «Віче» робота депутатів стала більш прозорою та структурованою. Кожен депутат голосує персональною карткою, а результати голосування поіменно висвітлюються на інформаційному табло у залі засідань.

У день проведення сесії ради або не пізніше наступного дня (у випадку, якщо пленарне засідання тривало до закінчення робочого дня) профільний відділ міської ради забезпечує оприлюднення результатів поіменного голосування на офіційному веб-сайті Шепетівської міської ради.

 • Нові зупинки

Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство облаштувало зупинки на головних вулицях міста.

Зупинки були змонтовані біля центрального ринку, дитячого садочку «Казка», будинку юстиції, відділу поліції, на проспекті Миру, вулиці Валі Котика

 • Міськрада відмовилась від використання двох автомобілів

У 2014 році за пропозицією в.о. міського голови Михайла Полодюка з метою скорочення видатків та для раціонального використання коштів з міського бюджету, міська рада прийняла рішення щодо передачі автомобілів із балансу міської ради.

Один автомобіль виконавчого комітету передано на баланс міжшкільного навчально-виробничого комбінату управління освіти, щоб навчати дітей водійської справи, інший — для потреб Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Це рішення зменшило навантаження на міський бюджет на суму близько 100 тисяч гривень на рік. Таким чином, крім автомобілів управлінь, для обслуговування виконавчого комітету Шепетівської міської ради залишено лише два автомобілі.

 • Нові повноваження Виконавчого комітету Шепетівської міської ради

Виконавчі органи Шепетівської міської ради з 4 квітня 2016 року реєструють місце проживання та знімають з реєстрації осіб. Цим займається відділ з реєстрації місця проживання Шепетівської міської ради. Раніше зареєструватися можна було лише в територіальних підрозділах міграційної служби за місцем реєстрації.

Відділ вперше в історії Шепетівки створює реєстр територіальної громади міста Шепетівка  в паперовому та електронному вигляді.

Проводиться звірка даних із Державним реєстром виборців та Державною міграційною службою.

*****

13 жовтня 2016 року Шепетівка в межах децентралізації системи Держархбудконтролю отримала контрольні та дозвільні функції у галузі будівництва.

Новоутворений орган Держархбудконтролю Шепетівської міської ради має право надавати громадянам адміністративні послуги з реєстрації дозвільних документів, контролювати законність забудов, проводити перевірки на об’єктах будівництва. Відтепер місцева влада має всі важелі, необхідні для залучення додаткових інвестицій у будівельну царину та створення для громадян якісної, зручної та сучасної інфраструктури.

 Таким чином, адміністративні послуги у царині будівництва мешканці Шепетівки можуть отримувати за місцем проживання. З питань, які стосуються незаконного будівництва та дозвільних процедур, громадяни можуть звертатися до місцевої інспекції, яка розташована за адресою: вул. Островського, 4, кабіент № 523.

 • Придбано штучну ялинку для новорічно-різдвяних свят

18 грудня 2016 року, напередодні Дня Святого Миколая, міський голова Михайло Полодюк відкрив головну ялинку Шепетівки. Було прийнято рішення зберегти живі дерева, тому придбали сучасну штучну ялинку висотою 7 метрів. Окрім цього на нову ялинку було закуплені нові прикраси та новорічні гірлянди.

 • Шепетівський професійний ліцей

Міська рада у 2016 році не кинула напризволяще Шепетівський професійний ліцей. Його фінансували з міського бюджету. Для забезпечення навчального процесу з міського бюджету було виділено 4 мільйони 162 тисячі гривень. Це заробітна плата, утримання комунальних послуг, стипендії тощо.

Ми підтримали наших земляків. Вже у 2017 році держава повернулася до них обличчям і профінансувала функціонування навчального закладу з державного бюджету. Але завдяки позиції міської ради вдалося зберегти колектив і навчальний заклад.

 • Подаруй україномовну книгу рідній бібліотеці

21 лип­ня 2018 року роз­по­ча­ла­ся рап­тівка «По­да­руй ук­ра­їно­мов­ну кни­гу улюб­ле­ній біб­лі­оте­ці». За­по­чат­ку­вав її де­пу­тат Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди Ігор Во­лот­ке­вич, пе­ре­дав­ши ес­та­фе­ту ін­шим міс­тя­нам.

Михайло Полодюк долучився до раптівки та передав Шепетівській міській бібліотеці більше 120 примірників із власної книгозбірні.

Ак­ція «По­да­руй ук­ра­їно­мов­ну кни­гу улюб­ле­ній біб­лі­оте­ці» на­сам­пе­ред спря­мо­ва­на на по­пу­ля­ри­за­цію, як рід­ної мо­ви, так і чи­та­лень.

Загалом із початку раптівки біблотекам міста подаровано 718 примірників книг.

 • Проїзд на навчання для школярів стане дешевшим

22 лютого 2018 року міський голова Михайло Полодюк провів засідання виконавчого комітету, на якому було затверджено порядок забезпечення проїзду учнів закладів загальної середньої освіти міста відповідно до міської програми «Шкільні перевезення» на 2018-2020 роки, яка була прийнята 15 лютого 2018 року на засіданні XXXV сесії Шепетівської міської ради.

Рішенням виконавчого комітету встановлено вартість разового проїзду для одного учня до закладів загальної середньої освіти на рівні 50% від встановленого тарифу на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування.

Відповідно до чинного законодавства таку знижку отримали учні 1-11 класів, які навчаються у закладах загальної середньої освіти міста, проживають в Шепетівці та щоденно здійснюють проїзд громадським транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування не менше двох зупинок до освітнього закладу.

Цей порядок не застосовується до дітей, які користуються пільгою безкоштовного проїзду відповідно до вимог чинного законодавства. Зокрема, це діти-інваліди, діти інвалідів Чорнобильської АЕС, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей.

Учень матиме право на проїзд із 50% знижкою на підставі пред’явленого учнівського квитка, талона на пільговий проїзд, що надає знижку та оплати вартості проїзду в розмірі 50% від діючого тарифу, на сьогодні – це 2 гривні.

Учнівський квиток і талон на пільговий проїзд виготовляється та видається закладами загальної середньої освіти з розрахунку два талони на день за заявою батьків, відповідно до затвердженого зразка.

Відшкодування коштів для перевізників за пільговий проїзд учнів буде забезпечуватись у межах виділених коштів з міського бюджету. Це рішення набрало чинності з 1 березня 2018 року.

 • У Шепетівці пройшов День довкілля

21 квітня 2018 року в Шепетівці було проведено ряд акцій, у ході яких було прибрано декілька стихійних звалищ та частково розчищено річку Гуску неподалік пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 рр.

На толоку вийшли працівники виконавчого комітету, депутати Шепетівської міської ради, волонтери та громадськість. Загалом в заходах взяло участь 70 працівників виконавчого комітету, зокрема, 19 начальників відділів і управлінь виконавчого комітету, 3 заступники та міський голова Михайло Полодюк. Із запрошених 34 депутатів міської ради на толоку вийшло восьмеро: Валентина Прохорчук, Інна Сікора (ВО «Батьківщина»), Богдан Одуд, Ігор Волоткевич, Петро Холява, Михайло Верхогляд, Тамара Герасимчук (ВО «Свобода»), Микола Кикоть (Аграрна партія України).

Прибирання проводилося на території хлібозаводу, в біля вулиці Залізничної, в лісосмузі біля загальноосвітньої школи № 8, під Судиківським мостом та на вулиці Шептицького прибирали від сміття русло річки Гуска та територію навколо.

Акція «За чисте довкілля» також проходила в сквері на Старокостянтинівському шосе поблизу Цукрозаводу. Участь в акції взяло близько 40 чоловік. Окрім прибирання сміття, учасники толоки змайстрували стіл, лави та пофарбували елементи спортивного майданчика.

Всього з місць прибирання було вивезено майже 8 повних причепів непотребу.

 • Квітник біля пам’ятника Шевченка

Влітку біля пам’ятника Тарасу Шевченку громадські активісти, депутати Шепетівської міської ради облаштували територію. Було зроблено квітник та висаджено іриси та чорнобривці.

 • Пристрої звукового супроводу

За сприяння міської ради та народного депутата Романа Мацоли на перехресті вулиці Островського та проспекту Миру встановлені пристрої звукового супроводу. Вони сприяють безпечному пересуванню осіб із вадами зору.

 • Про роботу адміністративно-комунальної інспекції протягом 2018 року

З початку року  інспектори АКІ  проводять планову роботу серед жителів міста щодо заборони складування будівельних матеріалів на вуличних територіях, укладання договорів на вивіз та утилізацію твердих побутових відходів, утримання територій приватного сектору, територій ОСББ та територій, які обслуговуються управлінськими компаніями в належному санітарному стані. З даного приводу виписано  1082 попередження.

За невиконання вимог попереджень складено 50 протоколів на громадян та приватних підприємців щодо порушення ними ст. 152 КУпАП та Правил благоустрою території м. Шепетівки та направлено їх на розгляд адміністративної комісії.

Так, протягом 9 місяців поточного року до адміністративної відповідальності притягнуто 71 особу та накладено адміністративних стягнень у формі штрафу на суму 29 тисяч 410 грн.

Спільно з представниками поліції,  комунального підприємства “Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство”, будівельної інспекції, управління з питань житлово-комунального господарства та регулювання земельних відносин, відділу архітектури та містобудування  було проведено  35 рейдів, на яких  розглянуто понад 53 скарги від мешканців міста, що надійшли на ім’я міського голови, та прийнято по них відповідні рішення. Крім того, особисто в АКІ із скаргами та заявами звернулося 12 громадян. За зверненнями проведені перевірки і  врегульовано конфлікти.

Два рази на тиждень проводиться спільне  патрулювання з Шепетівським ВП ГУНП на дільниці шляхопроводу по вул. Судилківська для контролю дотримання обмеження руху великогабаритного транспорту.

Надаються послуги   диспетчерського пункту і проводиться контроль регулярності руху автобусів на міських автобусних маршрутах загального користування.

З початку року в міський бюджет перераховано 143000,00 грн. (сто сорок три тисячі, 00 грн.) податків і зборів.

 • Запроваджено систему збору сміття у приватному секторі

Завдяки цьому це сміття не потрапить  у навколишнє середовище.

 • У Шепетівській міській раді запрацював ліфт

На жаль, в Україні люди з інвалідністю часто змушені більшу частину часу проводити вдома і залишати його тільки в разі крайньої необхідності.

У приміщення Шепетівської міської ради був передбачений ліфт, однак, протягом тривалого часу він не працював. І ось в квітні 2017 року ця проблема була вирішена, ліфт запрацював.

Відтепер люди з інвалідністю, літні люди мають можливість користуватися ліфтом.