Модульні котельні

У 2017 році керівництво міста прийняло рішення про виділення коштів на будівництво модульних котелень. Таке рішення було викликане низьким температурним режимом в приміщеннях закладів освіти, що не задовольняв потреб адміністрації навчальних закладів, батьків, дітей.

У 2017 році встановили модульні котельні в дошкільних навчальних закладах: «Перлинка», «Сонечко», «Світлячок», «Калинонька», «Ластівка», «Білочка», «Дзвіночок» та в навчально-виховному комплексі №1 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського».

У 2018 році роботи продовжили у навчально-виховному комплексі №2 та №3, загальноосвітніх школах №1, №2, №4.

У 2019 році встановили модульну котельню  у спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів.

Нині всі навчальні заклади, у яких були встановлені модульні котельні, мають комфортний температурний режим.

2017 рік

Будівництво модульної котельні дошкільного навчального закладу  №1 «Перлинка» на вул.Шешукова, 6.

Будівництво модульної котельні Шепетівського  дошкільного навчального закладу (ясла-сад) комбінованого типу  №2 «Сонечко».

Будівництво  модульної котельні Шепетівського дошкільного навчального закладу (ясла-сад) комбінованого типу  №4 «Світлячок».

Будівництво  модульної котельні Шепетівського дошкільного навчального закладу  №8 «Калинонька».

Будівництво  модульної котельні  Шепетівського навчально-виховного комплексу №1  у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім.Героя України М.Дзявульського Хмельницької області на вул.Горбатюка, 61 м.Шепетівка.

Будівництво  модульної котелені Шепетівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) №3 «Ластівка»Хмельницької області на пр.Миру, 39.

Будівництво  модульної котельні Шепетівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) №6 «Білочка» Хмельницької області на провулку Героїв Небесної Сотні, 30а.

Будівництво  модульної котельні Шепетівського дошкільного навчального закладу  (ясла-садок) №11 «Дзвіночок» Хмельницької області  на вул.Чкалова, 34.

2018 рік

Будівництво  модульної котельні у середній загальноосвітній школі №2, вулиця Героїв Небесної Сотні, 34

Будівництво  модульної котельні навчально-виховного комплексу №2, вулиця Героїв Небесної Сотні, 56

Будівництво  модульної котельні у загальноосвітній школі №4, вулиця В.Котика, 75

Будівництво  модульної котельні у загальноосвітній школі №1, вулиця Островського, 3

2019 рік

Будівництво модульної котельні у навчально-виховному комплексі №3

Будівництво  модульної котельні у спеціалізованій школі-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів