КОМУНІКАЦІЯ З ГРОМАДОЮ

Одним із пріоритетів діяльності міського голови Михайла Полодюка є прозорість роботи міської ради, проведення діалогу із мешканцями міста та налагодження співпраці у вирішенні питань місцевого значення.

З метою забезпечення прозорості, відкритості міської ради усі мешканці Шепетівки, при бажанні, можуть бути присутні на сесіях міської ради, засіданнях її виконавчого комітету, засіданнях інших дорадчих органів, утворених при виконавчому комітеті. Також у першу та третю п’ятницю місяця проводиться прийом громадян керівництвом міської ради з особистих питань, на який можна попередньо записатись у приймальні міського голови.

Для інформування шепетівчан про діяльність міської ради, її виконавчого органу, керівництва міської ради, про інші актуальні заходи органу місцевого самоврядування, оприлюднення нормативних документів міської ради та виконавчого комітету тощо оновлено сайт міської ради (shepetivka-rada.gov.ua).

У соціальній мережі Фейсбук створено сторінку Шептівської міської ради (facebook.com/ShepetivkaCityCouncil/). Інформація оновлюється щоденно.

Продовжується робота по створенню веб-сайтів управлінських кампаній «Управдом» і «Житлофонд», комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

Працюють сторінки:

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно каналізаційного господарства
Управління праці та соціального захисту населення
Комунальне підприємство «Шепетівське бюро технічної інвентаризації»
ПП "Управлінська компанія "Управдом"

Здійснюється співпраця із місцевими засобами інформації: обласним інформаційно-аналітичним тижневиком «День за днем», громадсько-політичною газетою «Шепетівський вісник», телеканалом «Like TV».

Проводиться інформування шепетівчан про діяльність органу місцевого самоврядування череч випуск інформаційного бюлетння «Наше місто»

З метою роз’яснення життєдіяльності територіальної громади у відео рубриці «10 хвилин із міським головою» Михайло Полодюк дає коментарі з актуальних питань.

Для підтримки діалогу з громадськістю, моніторингу нагальних проблем шепетівчан і оперативного реагування очільник міста бере участь участь у зборах громадськості, Віче, проводить зустрічі із представниками громадських організацій.

За ініціативи Михайла Полодюка та підтримки депутатів міської ради у 2014 році було затверджено Програму фінансової підтримки  громадських організації ветеранів та осіб з інвалідністю.

2014 рік

 • Михайло Полодюк взяв участь у телепрограмі «600 секунд сьогодення із життя шепетівчан: реально, актуально, проблемно»
Проиграть видео

2 травня секретар міської ради у студії телерадіокомпанії «Шанс» дав відповіді на актуальні питання щодо життєдіяльності Шепетівки. Він окреслив пріоритетні напрямки діяльності міської ради, її виконавчого комітету, серед яких забезпечення відкритості та прозорості влади, налагодження роботи усіх відділів та комунальних служб міста, наповнення міського бюджету.

У ході програми Михайло Полодюк дав відповіді на запитання щодо збереження мережі пасажирських перевезень у місті, діяльності управлінських компаній «Управдом» та «Житлофонд», ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експуатаційне підприємство» та повернення водопровідно-каналізаційного господарства у комунальну власність міста.

 • Зустріч із жителями квартального комітету №22

28 травня жителі вулиць Кузнєчна, Кузнєцова, 40-річчя Жовтня, Громової, провулків 40-річчя Жовтня, Спортивний розповіли керівництву міської ради про проблеми кварталу, звернулися до Михайла Полодюка з проханням скосити траву на занедбаній земельній ділянці по вулиці Кузнєчній 64, облаштувати дві криниці, встановити 3 чавунні труби в стічну канаву під дорогою, провести грейдерування вулиць та провулків, посприяти їх освітленню.

Після зустрічі для оперативного вирішення проблемних питань посадовець провів нараду з керівниками комунальних підприємств, де дав доручення вжити заходи для вирішення піднятих  на зустрічі питань.

Сьогодні батьки, вихователі та діти мають можливість нормально дістатися до дитячого садочка.

 • Михайло Полодюк ініціював зустріч із представниками громадських організацій ветеранів, пенсіонерів, інвалідів та репресованих

23 травня на зустріч завітали Надія Лясковська – голова міської організації Всеукраїнської громадської організації «Захист дітей війни», Валентина Лукашук – голова Територіальної організації Українського товариства глухих, Петро Верба – голова Шепетівського товариства реабілітації інвалідів «Світанок», Дмитро Жоров – заступник голови міського товариства політичних в’язнів, репресованих та членів їх сімей, Віра Теплякова – заступник голови міського об’єднання «Діти війни», Валерій Окорський – голова міської спілки ветеранів Афганістану, Микола Чайка – голова міської добровільної спілки «Союз Чорнобиль», Володимир Чікін – голова міської ради організації ветеранів України, Тетяна Логвіненко – голова Територіальної організації Українського товариства сліпих.

Михайло Полодюк зауважив, що влада розуміє необхідність підтримки розвитку об’єднань громадян і депутати міської ради готові прийняти рішення сесії  і виділити із міського бюджету кошти на підтримку статутних завдань зазначених вище громадських організацій. Та для цього необхідно, щоб громадські організації подали правильно оформленні документи із пропозиціями щодо фінансування кожного окремого об’єднання громадян. Розподіл виділених коштів проходив публічно із врахуванням пропозицій представників  громадських організацій.

 • Створено координаційну раду з голів квартальних комітетів

26 червня Михайло Полодюк зустрівся з головами квартальних комітетів з метою налагодження взаємозв’язків із органами самоорганізації шепетівчан.

Голови квартальних комітетів розповіли про роботу на своїх територіях та поділились нагальними проблемами. Зокрема, про організацію вивезення сміття на територіях приватного сектору міста Шепетівки, освітлення та грейдерування вулиць.

У свою чергу Михайло Полодюк  зауважив, що робота голів квартальних комітетів є важливою та необхідною для розвитку громади міста.

Очільник міста закликав «квартальних» проводити активну роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного сектору щодо належного благоустрою та утримання приватних господарств, про необхідність активніше заключати договори із КП «ШРЕП» на вивіз побутових відходів та сміття, здійснювати контроль за рівнем оплати послуг із вивезення сміття. Та найважливішим є дотримання громадянами елементарних санітарних норм, адже стихійні звалища та смітники створюються самими шепетівчанами.

За результатами зустрічі було створено координаційну раду за участі голів квартальних комітетів — Наталія Яковлєва (3 квартал), Ніла Іжбаєва (8 квартал), Олексій Радац (1 квартал), Галина Кравчук (22 квартал), Світлана Консєвич (19 квартал).

 • Шепетівський УТОС відсвяткував свій ювілей

16 липня в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк привітав  Шепетівську територіальну первинну організацію Українського товариства сліпих із 40-річчям створення. Він зауважив, що влада намагається враховувати всі побажання і зауваження незрячих людей, адже дуже важливо, щоб люди з інвалідністю почувалися безпечно і комфортно у рідному місті. В урочистій обстановці Михайло Іванович від імені міської ради вручив грамоту та цінний подарунок художньому керівнику народно-аматорського хорового колективу «Пролісок» Михайлу Штогріну. Голова Шепетівської територіальної первинної організації УТОС Тетяна Логвіненко в особі Михайла Полодюка подякувала міській владі за розуміння і підтримку, за позитивне вирішення питань, пов’язаних з щоденними проблемами людей з особливими потребами.

На продовження свята «утосівці» підготували концертну програму.

 • Михайло Полодюк зустрівся із жителями масиву «Сонячний» (15 серпня 2014 р.)

Одною з нагальних проблем, на яку скаржилися мешканці масиву, були неякісні дороги, а в окремих ділянках відсутність їх взагалі,  так як до того часу ніхто їх не облаштовував.

Михайло Полодюк з метою вивчення ситуації спільно із першим заступником міського голови Володимиром Вихівським та директором комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» Юрієм Шайногою прибули до масиву, щоб на власні очі побачити стан доріг. За результатами зустрічі із жителями масиву виконано значний обсяг робіт, вимощено дорогу, вирубано кущі, прокладений дренаж, зроблено підсипку вулиці.

2015 рік

 • Шепетівчани зустріли  Віфлеємський вогонь

6 січня шепетівчани запалили символічний вогонь з Віфлеєму . Його привезли українські скаути в рамках міжнародної естафети «Поділися щастям заради миру». Передача Вифлеємського світла миру відбулося за участі великої кількості шепетівчан. До акції також долучилися працівники виконавчого комітету міської ради.

На початку дійства до присутніх звернувся в.о. міського голови, секретар міської ради Михайло Полодюк, який привітав присутніх зі святами: «Хай ця незгасима Вифлеємська зоря дарує людям своє цілюще тепло святої віри та життєдайної надії! Зичу усім вам міцного здоров’я, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, цілющого Божого благословення та мирного неба над головою!» — зазначив Михайло Іванович.

Як розповіли скаути, палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно цей промінчик — це солідарність зі всіма, хто є далеко, солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості.

Нехай же у всіх українських домівках буде мир, благополуччя і любов.

 • Михайло Полодюк зустрівся з молоддю Шепетівки

28 травня за участі Михайла Полодюка відбулось об’єднане зібрання членів Молодіжної ради Шепетівки, представників учнівського самоврядування, студентів медичного училища та бухгалтерського технікуму.

Під час спілкування молодь обговорила з керівником міської ради найважливіші події та заходи року, зокрема відновлення стадіону Локомотив, участь молоді у міжнародних фестивалях, проведення спільної всеукраїнської акції «Рушник Єднання» та багато іншого.

Учасники зустрічі сміливо задавали питання Михайлу Полодюку стосовно того, чи є можливість працевлаштування в Шепетівці, чи будуть створюватися нові робочі місця і які перспективи є для молодих фахівців.

На завершення молодь запросила керівника міста на випускний бал, що відбудеться 30 травня.

Також присутні учні та студенти зголосилися долучитися до міських заходів з нагоди Дня захисту дітей та Дня молоді. 

 • Відбувся святковий захід з нагоди вручення пам’ятних медалей воїнам-афганцям

6 грудня в актовій залі музею М.Островського відбувся святковий захід з нагоди вручення пам’ятних медалей воїнам-афганцям під назвою: «НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІ ВІЙНИ». Керівники міста та району звернулися до воїнів-афганців із словами подяки за героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Після привітальних слів, згідно з Указом Президента України голова райдержадміністрації В’ячеслав Петров та голова міської ради Михайло Полодюк виконали почесну місію – вручили пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-афганцям.

По завершенні зібрання учасники заходу положили квіти до пам’ятника «Чорний тюльпан».

2016 рік

 • Шепетівчани на Народному Віче звернулись до вищих ешелонів влади з ультиматумом

Уже другий місяць тривають баталії навколо передачі майнового комплексу тепломережі з балансу ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» у комунальну власність міста. Є ухвали судів, є рішення міської ради, однак ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» протестує, не погоджується із розірванням концесійного договору і не збирається виконувати рішень суду. А більше як 60 мільйонний борг за спожитий газ хоче повісити на жителів міста.

3 березня шепетівчани зібралися на загальноміське віче, на якому ухвалили резолюцію до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної ради України Володимира Гройсмана.

Підтримати шепетівчан та міського голову Михайла Полодюка приїхали народні депутати Верховної Ради України від ВО «Свобода» Михайло Головко, Об’єднання «Самопоміч» Павло Костенко, Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Роман Мацола, міський голова міста Нетішин Олександр Супрунюк, заступник міського голови Славути Сергій Микульський, депутати Хмельницької обласної ради.

 • Михайло Полодюк зустрівся з мешканцями мікрорайону Шешукова та вулиці  Старокостянтинівське шосе

3 квітня міський голова Михайло Полодюк зустрівся з мешканцями мікрорайону Шешукова. На зустріч прийшло близько 80 мешканців будинку 13А, а також з найближчих будинків. Темою зібрання стало колективне прохання шепетівчан щодо захисту їх законних інтересів. Як вияснилось згодом винуватцем громадського невдоволення став гаражний кооператив «Захід». Керівництво кооперативу, незважаючи на грубі порушення у сфері публічності, наявності електрокабелів та можливих захоронень, незаконно спланувало збудувати гаражі та під’їзди до них. Рішення  сесії міської ради про виділення під ці потреби земельної ділянки було прийнято ще за керівництва Шпільченка С.І.  у 2007 році. Потім при міському голові Антонюку С.А. договір оренди було продовжено ще на 3 роки до листопада 2016 року. Шепетівчани висловились одноголосно, що вони проти будівництва гаражів у них «під вікнами» і готові зібрати декілька сотень підписів. Очільник міста запевнив, що допоки у міста не затверджено генерального плану, то ніхто не має права проводити будь-яке капітальне будівництво без відповідних дозволів.

Мешканці запевнили, що не відступлять від своїх вимог і заради цього зроблять колективне звернення до міської ради, щоб та не продовжила договір оренди комунальної землі, яка була відведена ще у 2007 році. Міський голова запевнив, що завжди підтримував, відстоював і буде відстоювати законні вимоги шепетівчан.

Наступного дня, 4 квітня відбулась, чергова незапланована зустріч мешканців вже вулиці Старокостянтинівське шосе щодо майбутньої забудови земельної ділянки перед сквериком, який знаходиться перед цукрокомбінатом. На зустріч з міським головою прийшло близько 20 мешканців будинку 16. Михайло Полодюк запросив на зустріч з мешканцями майбутнього забудовника, працівників виконкому та мешканців сусіднього будинку. Після тривалого спілкування сторони знайшли порозуміння і конфлікт було вичерпано. Забудовник зобов’язався зробити все, щоб не порушити будівельні норми та не нашкодити мешканцям будинку.

 • Міська рада підтримує ветеранів

15 червня відбувся пленум Шепетівської міської ради організації ветеранів України. Делегацію від міської ради очолив Михайло Полодюк. Учасниками пленуму порушено низку питань, що стосуються соціального захисту ветеранів усіх без винятку категорій, зокрема, надання окремих пільг, покращення медичного забезпечення, оздоровлення тощо. 

У своєму виступі міський голова відзначив роботу організації, подякував активістам ветеранського руху за їхню участь в громадському житті територіальної громади, за небайдужість до долі міста, за ту важливу і нелегку роботу, яку вони проводять. Він наголосив на тому, що захист ветеранів та літніх людей – пріоритет у роботі міської влади, яка й надалі докладатиме всіх зусиль, щоб почути та допомогти кожному з них. Для підтримки виконання статутних завдань громадської організації прийнято Програму діяльності  Шепетівської міської ради організації ветеранів України, відповідно до якої щорічно із міського бюджету виділяються кошти. Також щороку міська рада з нагоди Дня визволення міста від фашистських загарбників, Дня Перемоги, Дня партизанської слави надає грошову допомогу місцевим ветеранам-визволителям. 

 • Міський голова привітав команду «Несамовиті орли» з перемогою

З 14 по 18 червня команда «Несамовиті орли» у складі: Атамася Віталія, Андрощука Нікіти, Багнюк Анастасії, Бойко Олександра, Васильєва Максима, Вознюка Сергія, Кравчука Назара, Лисая Івана, Мазурець Анни, Миронюк Тетяни, Ходаковської Ірини (керівник команди Багнюк Сергій Григорович, виховники Самойлюк Володимир Трохимович та Кудрін Василь Іванович) брали участь у II (обласному) етапі гри, яка проходила в історико–культурному  заповіднику «Самчики», в с. Самчики  Старокостянтинівського району.

Шепеітвська команда у запеклій боротьбі серед 26 команд з усієї Хмельниччини вже другий рік поспіль здобула перемогу та право представляти  Хмельницьку область  у  III Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» (Джура) в місті Одеса.  Крім того в багатьох  номінаціях  члени команди вибороли   призові місця,  два кубки за I місце в конкурсі строю та пісні «Впоряд» та стрільбі з пневматичної зброї. Найкращими в цих видах змагань були Мазурець Анна, Багнюк Анастасія.

Шепетівка  пишається місцевою молоддю.

 • Обговорили проблеми забезпечення водопостачанням мікрорайону Косецький

20 вересня у приміщенні загальноосвітньої школи №8 відбулася  зустріч міського голови Михайла Полодюка з жителями мікрорайону «Косецький».

Також на зустріч із громадою мікрорайону прийшли заступник міського голови Володимир Вихівський, начальник управління житлово-комунального господарства Павло Цвіркун, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, помічник народного депутата України Романа Мацоли — Ірина Топчій, депутати Шепетівської міської ради Олександр Курганський, Тамара Микитюк, Дмитро Пісарцов.

Причиною зібрання стало обговорення проблеми водопостачання цього віддаленого району міста та шляхи її розв’язання. Зокрема місцеві жителі отримали інформацію про здійсненні міською владою заходи стосовно підключення мікрорайону до залізничного водоканалу.

На сьогоднішній день немає погодження залізниці щодо підключення до її мереж, або про передачу цілісного майнового комплексу залізничного водоканалу у комунальну власність.  За словами міського голови, наразі, за сприяння народного депутата Романа Мацоли, вже ведуться конструктивні переговори з дирекцією «Південно-Західної залізниці» про шляхи вирішення питання про підключення до мереж водопостачання.

Важливо, що депутати Шепетівської міської ради цьогоріч вже виділили триста тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт по водогону у мікрорайоні «Косецькому».

2017 рік

 • З повагою до ветеранів

1 березня Шепетівська міська рада організації ветеранів України відзначила своє 30-ти річчя. Урочистий захід відбувся в Шепетівському територіальному центрі соціального обслуговування.

Міський голова Михайло Полодюк звернувся до ветеранів з вітальним словом, розповів про роботу виконавчих органів та комунальних підприємств за минулий рік та розпочаті проекти у 2017 році. З нагоди річниці Михайло Іванович передав голові ради Володимиру Чікіну у подарунок  міській раді організації ветеранів України принтер.

Далі народний депутат України Роман Мацола, привітав присутніх та запевнив учасників заходу у подальшій підтримці.

Продовжилось зібрання виступом учасників хору ветеранів.

 • Ліцеїсти відвідали міську раду

9 жовтня учні Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського», разом із вчителем правознавства та історії Тетяною Турлук,  відвідали виконавчий комітет Шепетівської міської ради.

У ході екскурсії ліцеїсти ознайомилися з роботою загального  та організаційного відділів. Також, учням показали сесійну залу та  продемонстрували електронну систему голосування «ВІЧЕ», яка була нещодавно встановлена.

Насамкінець, старшокласники поспілкувалися з міським головою та зробили спільне фото.

 

 • 2 листопада Михайло Полодюк взяв участь у Програмі “Момент істини”
Проиграть видео
 • Відбулось Народне Віче

3 листопада міський голова Михайло Полодюк, перший заступник міського голови Володимир Вихівський, керуючий справами виконкому Василь Рачук взяли участь у Народному Віче. Містян цікавило наболіле питання: коли у їхніх домівках буде тепло?

Михайло Полодюк повідомив громаді, що він разом із своїми заступниками щойно приїхали із обласного центру, де в черговий раз взяли участь у засіданні комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядку денному засідання розглядалось питання початку опалювального сезону у місті Шепетівка та шляхів виходу з існуючої кризи. Перший заступник голови облдержадміністрації  Володимир Кальніченко озвучив конкретні цифри, скільки грошей було перераховано з Державного бюджету на рахунок ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і  чому ці кошти не були направлені на погашення боргів перед НАК «Нафтогаз України». Як відомо, дане підприємство з постачання газу не надає лімітів газу  ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» для початку опалювального сезону у зв’язку із несплатою товариством частини боргу в сумі 5,2 млн. грн.

За результатами обговорення під час засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Хмельницькому було прийнято рішення, аби міська рада розірвала концесійний договір із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і повернула комплекс теплових мереж міста у комунальну власність.

Для розв’язання проблеми щодо погашення боргу за газ перед НАК «Нафтогаз України» та пошуку шляхів виходу із надзвичайно складної ситуації в місті  днями відбудуться зустрічі посадовців на найвищому рівні, у Кабінеті Міністрів України і Верховній Раді України.

Також Михайло Полодюк закликав шепетівчан підтримати дії влади.

Шепетівчани налаштовані рішуче. Якщо протягом найближчих днів у їхніх домівках не буде тепло, вони готові допомогти владі міста повернути комплекс теплових мереж у комунальну власність та пікетувати установи вищих органів влади: Кабінет Міністрів України, Адміністрацію Президента України, а також НАК «Нафтогаз України». Або вдатися до крайніх дій – перекрити залізничне сполучення «Київ-Львів».

 • 8 листопада міський голова Михайло Полодюк дав брифінг у Верховній Раді України щодо проблем з початком опалювального сезону
 • На виїзді із Шепетівки відбулась заявлена акція протесту

9 листопада на дорозі національного значення Хмельницький – Рівне, на виїзді з міста, відбулась чергова акція протесту. Розпочалась вона у формі мітингу, люди висловлювали своє обурення через відсутність тепла в домівках та озвучували вимоги.

З початку акції з  протестувальниками був міський голова Михайло Полодюк, разом із першим заступником Володимиром Вихівським, долучились і депутати міської ради. Михайло Іванович повідомив людям,  які зібралися, про результати зустрічей у Києві та перспективи розв’язання цієї критичної ситуації.

Розповів, що власнику приватного теплопостачальника Андрію Карпенку поставили чітку вимогу — почати погашати заборгованість за спожитий газ, в іншому випадку він нестиме персональну відповідальність за зрив опалювального сезону у Шепетівці. Він пообіцяв 9 листопада залучити кредитні кошти для погашення боргу. Як тільки вони потраплять на рахунки НАК «Нафтогаз України», шепетівському газопостачальнику буде дана команда подати газ на котельні.

Після мітингування на узбіччі дороги люди почали переходити автошлях по зебрі  чим зупинили рух атотранспорту. Впродовж декількох годин міський голова приймав участь в акції параленьно відповідаючи на запитання та спілкуючись з  учасниками протесту.

Протестувальники вирішили, якщо завтра в їхніх домівках не стане тепло, вони вдадуться до крайніх мір і перекриють залізницю сполученням Київ – Львів.

 • Шепетівчани вдруге перекрили рух автомобілів

11 листопада обурені відсутністю тепла в домівках мешканці Шепетівки знову перекрили рух на автошляху Хмельницький – Рівне. Власник ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» обіцяв до 9 листопада погасити заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» за рахунок кредитних коштів. Цього він не зробив, тому підприємство досі не отримало лімітів газу і відповідно неспроможне забезпечити шепетівчан теплом.

 До протестувальників приєднався міський голова Михайло Полодюк, який дав свій коментар.

 • Брифінг міського голови Михайла Полодюка та Народного депутата України Романа Мацоли

17 листопада ввечері міський голова Михайло Полодюк разом із Народним депутатом України Романом Мацолою зустрілися з представниками міських засобів масової інформації та дали коментар з приводу неоднозначної ситуації, яка склалася навколо опалювального сезону в Шепетівці. Роз’яснили, яка робота проводиться зараз та чого чекати від зустрічей, що відбудуться наступного тижня на вищому державному рівні.

Народний депутат Роман Мацола  наголосив, що поява тепла в домівках шепетівчан є позитивним моментом, але ситуація зараз складна. Завдяки особистим зустрічам Народного депутата з міністрами на Шепетівку звернули увагу.  Роман Миколайович покладає надію на нараду, яка відбудеться наступного тижня  в Кабінеті Міністрів України. Народний депутат зазначив, що важливо запобігти повторенню подібної ситуації, а винних мають встановити правоохоронні органи.

Міський голова Михайло Полодюк повідомив, що перед нарадою в уряді, на вимогу з Києва, виконавчий комітет Шепетівської міської ради надав усю документацію пов’язану з цим питанням починаючи з 2015 року (листування між виконавчим комітетом і ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», з НАК «Нафтогаз України», листи від ПАТ «Шепетівкагаз», рішення виконавчого комітету та сесій міської ради, судові рішення).

Міський голова розповів, що після отримання листа від  ПАТ «Шепетівкагаз» про загрозу не виділення приватному теплопостачальнику лімітів газу  на цей опалювальний сезон, міська рада одразу довела цю інформацію до Хмельницької обласної державної  адміністрації. Керівництво державних структур знало, що виникне така проблема і газ на ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не подадуть.

 • 21 листопада Коментар Михайла Полодюка щодо відключення від газопостачання котелень по вулиці Героїв Небесної Сотні
 • Міські та обласні посадовці провели нараду та зустрілися з громадою з питання опалювального сезону в Шепетівці

22 листопада в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської ради міський голова Михайло Полодюк  провів нараду з приводу забезпечення газопостачання котелень міста в опалювальний період 2017-2018 років.

Участь в засіданні взяли перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний, члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста Шепетівки, представники правоохоронних органів, ПАТ «Шепетівкагаз», згодом приєдналися представники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

У результаті засідання його учасники дійшли згоди в тому, що до зустрічі, яка відбудеться в Кабінеті Міністрів України, та до винесення судами попередніх рішень, котельні від газопостачання відрізатися не будуть. Заступник голови правління ПАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур запевнив, що від’єднані котельні будуть підключені назад вже сьогодні.

Водночас, під вікнами виконавчого комітету зібрались шепетівчани. Після наради її учасники зустрілись з людьми в сесійній залі Шепетівської міської ради і повідомили про домовленості.

 • 23 листопада шепетівчани пікетували Кабінет Міністрів України

Під Кабмін громадян привела проблема з опаленням, адже донині Шепетівка лишається без тепла в домівках, школах, закладах соціальної сфери, позаяк відповідальні за постачання тепла структури було передано у приватну власність.

Депутат міської ради, голова Шепетівської міської організації ВО «Свобода» Богдан Одуд нагадав, як свого часу міський голова «регіонал» посприяв тому, щоби об’єкти критичної інфраструктури потрапили в руки приватних підприємств. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» упродовж років нарощує заборгованість за газ перед НАК «Нафтогаз України», хоча містяни платять за всі послуги вчасно.

Ще у 2015 році міська рада прийняла рішення про розірвання концесійного договору із ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» через невиконання товариством своїх зобов’язань, пройшла усі суди, в тому числі суд вищої інстанції, проте й досі все лишається на своїх місцях. На сьогодні місто залишилося практично без тепла. Ті школи, де є індивідуальне опалення, мають тепло, решта ‒ ні. На щастя, вдалося всі дитячі садки вивести на індивідуальне опалення, однак до 20 тисяч людей наразі лишаються без тепла в домівках.

Шепетівчани вимагають в Кабміну вирішення цього питання і повернення цілісного майнового комплексу теплових мереж у комунальну власність.

 • 27 листопада перший заступник міського голови Володимир Вихівський дав стосовно перемовин в Кабінеті Міністрів України про початок опалювального сезону в Шепетівці
 • Михайло Полодюк надіслав листи щодо врегулювання ситуації з теплопостачанням

28 листопада в Шепетівці кілька котелень механічно від’єднали від газопостачання. Містяни вже наступного дня зібрали віче.

Після того, як працівники ПАТ «Шепетівкагаз» відрізали труби подачі газу, вже до вечора працівники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» позварювали їх.

29 листопада, після віче, міський голова Михайло Полодюк разом із активістами, що були на віче, повезли в прокуратуру та поліцію заяви. Від імені населення Шепетівки органи місцевого самоврядування у зверненні просять вжити необхідних заходів для врегулювання ситуації з теплопостачання та забезпечення нормальних умов життєдіяльності містян.

Такі ж листи, датовані 29 листопада, направили Генрокурору, керівнику Служби безпеки України, Президенту України і Прем’єр-міністру України.

 • Обговорили питання теплозабезпечення міста

27 грудня відбувся «круглий стіл» щодо вирішення питання теплозабезпечення міста та вирішення питання переходу на альтернативні джерела опалення.

В роботі «круглого столу» взяли участь перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко, заступник голови Хмельницької ОДА Олег Гуменний, міський голова Михайло Полодюк, голова Шепетівської РДА Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, депутати Шепетівської міської ради, члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради, представники громадської ради, громадські активісти.

Під час обговорення свої думки висловили експерти — Олег Якобчук, розробник програм електроопалення, Віталій Паршин, проектний менеджер Європейської комісії, Степан Кушнір, куратор програм з енергоефективності, Артур Кокаревич, проектний менеджер АСТАР.

Під час круглого столу Михайло Полодюк розповів присутнім про стан теплопостачання у місті, а також про прийняті кроки міською радою стосовно питання переходу на альтернативні джерела опалення. Як, розповів Михайло Полодюк, 21 грудня було прийнято Програму оптимізації системи теплопостачання міста Шепетівки на 2018 рік.

Розроблена вона була з метою реалізації на території міста державної політики у сфері енергозбереження, енергоефективності та реалізації громадських ініціатив у сфері теплозабезпечення житлового господарства Шепетівки.

Створення такої Програми є необхідною передумовою для чіткого планування та фінансування видатків бюджетів усіх рівнів на заходи у теплозабезпеченні житлового господарства міста. При виконанні Програми вирішується широке коло соціально–економічних, санітарно-гігієнічних, інженерних та архітектурних питань. Вона має на меті визначити конкретні заходи та джерела їх фінансування для оптимізації системи теплопостачання міста.

Також одним із пріоритетних завдань Програми стане створення сприятливих умов для залучення бюджетних та позабюджетних коштів у розвиток об’єктів теплозабезпечення підприємств, установ та організацій міста та вирішення питань енергозбереження та енергоефективності у житловому господарстві міста.

Наприкінці зустрічі було визначено ряд кроків:

— долучення ініціативної групи до робочої групи та формування аналізу тепломережі міста;

— активна просвітницька робота з населенням про можливості модернізації газової та електричної мережі міста;

— формування робочих груп з представників влади, бізнесу та громадськості за напрямами для врахування комплексу можливостей та векторів розвитку міста в контексті європейських пріоритетів;

— представлення Програми теплопостачання Шепетівки на черговому засіданні Асоціації міст України для залучення максимального експертного ресурсу;

— ініціативна група щомісяця зустрічатиметься у відкритому форматі для прозорості роботи, координації зусиль та визначення подальших завдань.

2018 рік

 • Шепетівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів відвідали колеги з області

Міський голова Михайло Полодюк взяв участь у зутрічі з директорами реабілітаційних центрів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю Хмельницької області, яка відбулась на базі Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.
Колеги з області відвідали Шепетівський центр реабілітації в рамках виїзної семінар-наради, яка проходить у м.Нетішин.

Михайло Іванович ознайомив гостей з історією створення центру та перепонами, які було подолано. Розповів про фінансування та здобутки за роки існування центру реабілітації в Шепетівці.
У ході візиту директор Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Анжела Панчук провела учасникам семінару оглядову презентацію роботи центру.

В роботі «круглого столу» взяли участь перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко, заступник голови Хмельницької ОДА Олег Гуменний, міський голова Михайло Полодюк, голова Шепетівської РДА Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук, депутати Шепетівської міської ради, члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради, представники громадської ради, громадські активісти.

 • Делегація з Новограда-Волинського відвідала Шепетівку

28 березня 2018 року Шепетівська міська рада приймала гостей — колег з Новоград-Волинської міської ради на чолі із міським головою Віктором Весельським.

Шепетівський міський голова Михайло Полодюк представив гостям керівництво міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету.

Під час спілкування Михайло Іванович розповів про основні пріоритетні напрямки розвитку міста, його економічний потенціал, впроваджені проекти соціального та житлово-комунального спрямування. Керівники міст поділилися здобутками та досвідом вирішення складних питань.

Після завершення офіційної частини зустрічі, гості оглянули сесійну залу міської ради, де озномилися із електронною системою голосування «Віче» та відео-візитівкою Шепетівки.

 

Далі делегація оглянула міський басейн. Перший заступник міського голови Володимир Вихівський розповів про особливості реконструкції об’єкту та про встановлене сучасне обладнання. Також посадовці відповіли на запитання гостей стосовно організації роботи та режиму функціонування басейну.

Далі делегати вирушили до Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Там вони ознайомилися із капітально відремонтованою будівлею центру та роботою закладу. Міський голова Віктор Весельський зазначив, що аналогічний центр в Новограді-Волинському потребує модернізації.

Не залишили без уваги і галузь надання адміністративних послуг. Так, керуючий справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Василь Рачук показав гостям Шепетівський центр надання адміністративних послуг та відділ з питань реєстрації місця проживання. Посадовці обговорили особливості роботи та поділилися досвідом функціонування ЦНАПу в місті Новоград-Волинський.

Також за програмою зустрічі гості із Новограда-Волинського відвідали Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Також відівідали Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів, де ознайомилися з досвідом впровадження інклюзивної освіти у Шепетівці.

Крім того, у ході візиту кожен учасник делегації відвідав управління та відділи, сфери діяльності яких відповідають аналогічним в Новоград-Новинському та вивчив досвід своїх колег.

Опісля працівники виконавчих органів обох міст підвели підсумки роботи та подальшої співпраці.

Михайло Полодюк на завершення зустрічі зауважив, що радий можливості започаткувати дружні відносини між містами та висловив сподівання продуктивної співпраці у майбутньому.

 • Зустрічі

Михайло Полодюк  разом Олегом Тягнибоком та Олександром Симчишином у серпні відвідали Агенцію розвитку Хмельницького де їм представили роботу агенції та поділились основними результатами за перший рік діяльності.

Після разом з міським головою міста Хмельницького Михайло Полодюк побував на стадіоні «Локомотив», де нещодавно реконструювали футбольне поле.

 • На колегії

28 серпня у Хмельницькому відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації під керівництвом голови ОДА Вадима Лозового. Участь у розширеному засіданні колегії взяв і міський голова Михайло Полодюк.

Члени колегії розглянули питання про стан виконання завдань з підготовки житлово-комунального госпо­дар­ства об­ласті та соціальної сфери до роботи в зимовий період 2018/2019 року.

Слово взяв міський голова Михайло Полодюк, який повідомив, що наради та перемовини із керівництвом ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не дали результатів. Майно не передали у комунальну власність і багатомільйонний борг досі не погашений.

Зараз справою займається господарський суд. Там вирішується питання щодо скасування договору концесії. ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовляється передавати майно до вирішення ситуації в суді. Є домовленість про те, що коли майно все ж передадуть, нам сприятимуть у підписанні договору щодо постачання газу. На сьогодні відмова нового керівництва від передачі майна призводить до того, що Шепетівка знову у підвішеному стані. Серед 6 тисяч міських квартир, власники 1500 написали заяву і відключились від централізованої системи й перейшли на індивідуальну. Ситуація критична, бо люди не знають чого чекати.

Разом з тим міська влада все ж таки готуються до початку опалювального сезону 2018-2019 року.

У Шепетівці 349 багатоповерхівок, у них на 80% запланованих робіт уже провели. Так само на 80% навчальні заклади забезпечені стабільним опаленням. Встановлені модульні котельні у всіх комунальних дитячих садочках та лише у 40% шкіл. Вже виділено 3,5 мільйони на те, щоб закупити ще модульні котельні для шкіл і встановити до початку холодів.

 • Освітній форум

29 серпня за участі міського голови Михайла Полодюка  в Шепетівському навчально-виховному комплексі №1 відбувся освітній форум, який зібрав освітян міста. Участь у заході взяли працівники управління освіти, керівники навчальних закладів, педагоги та батьки.

Звертаючись до присутніх  Михайло Полодюк зазначив, що у час реформування та змін складно працювати як освітянам так і органам місцевого самоврядування. Розповів про фінансування галузі у 2018 році, надходження до бюджету міста, видатки та нові обов’язки, які покладено на міську владу державою. Також зауважив, що тільки разом можна вирішити питання які виникають та прийти до успіху.

Михайло Іванович привітав усіх з початком нового навчального року, побажав сил, наснаги та нових досягнень у педагогічній діяльності.

За високі показники в роботі та результативну  підготувку переможців олімпіад, конкурсів, турнірів, фестивалів, конкурсу-захисту МАН України та змагань було нагороджено 77 педагогів.

Також привітали молодих спеціалістів, які після закінчення вищих навчальних закладів поповнили освітянську спільноту Шепетівки.

У рамках форуму його учасників ознайомили з ключовими питаннями розвитку освітньої системи міста та обговорили основні напрями удосконалення системи, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності.

Подібний формат зустрічі дає можливість обговорити та вирішити питання які виникають у ході впровадження реформи освіти в Шепетівці.

 • Михайло Полодюк привітав підприємців

31 серпня,  напередодні відзначення Дня підприємця, міський голова Михайло Полодюк привітав підприємців з професійним святом.

За вагомі досягнення у реалізації соціально-економічної політики,  сприяння у наданні робочих місць та високий рівень податкової свідомості Почесними грамотами Шепетівської міської ради та цінними подарунками були відзначені кращі представники підприємництва Шепетівки.

 • Коментарі міського голови Михайла Полодюка щодо опалювального сезону:

112 канал

NEWSONE

1+1 ток-шоу «Право на владу

Ця схема створена при Фірташі - мер Шепетівки

Ця схема створена при Фірташі. В прямому ефірі «Право на владу» мер Шепетівки Михайло Полодюк розповів про фірми-прокладки, що функціонують в місті.

Gepostet von ПРАВО НА ВЛАДУ am Donnerstag, 15. November 2018

 • Шукали шляхи розв’язання проблем людей із вадами зору

15 листопада за участі міського голови Михайла Полодюка  відбувся круглий стіл на тему: «Проблеми соціальної реабілітації осіб з інвалідністю по зору та шляхи їх подолання». Основною метою проведення заходу  було  привернення уваги суспільства до проблем людей із порушенням зору та виховання серед людей толерантного ставлення до осіб з особливими потребами.

У вступному слові міський голова відзначив, що УТОС – одна із найдавніших та найдосвідченіших громадських організацій у місті. На жаль, кількість людей із вадами зору щороку зростає, водночас зростає і потреба у підтримці з боку держави. Міська рада тісно співпрацює з громадською організацією.  Протягом 2014-2018 років у Шепетівці діє Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів,  діяльність яких має соціальну спрямованість. На потреби Шепетівської територіальної первинної організації УТОС протягом 2014-2018 років із міського бюджету виділено понад 28 тисяч гривень. У тому числі за виділені громадській організації кошти було придбано засоби реабілітації. Зокрема, це тифлозасоби, радіоприймачі, чайники із свистками, наручні годинники озвучені.

Круглий стіл проводився Шепетівською територіальною первинною організацією УТОС в рамках благочинної акції «Один день ночі» та заходів до Міжнародного дня Білої тростини, Всесвітнього дня сліпих та Міжнародного дня інвалідів.

До участі в обговоренні були запрошені та долучилися представники виконавчого комітету міської ради, районної державної адміністрації, Шепетівської центральної районної лікарні, міського відділу поліції, місцевих засобів масової інформації.

Шепетівською територіальною первинною організацією УТОС було  запропоновано розглянути найвагоміші питання для членів організації. Учасники круглого столу обговорили питання соціального захисту та соціальної реабілітації осіб з глибокими вадами зору.  Зокрема, забезпечення технічними засобами реабілітації та путівками на санаторно-курортне лікування.

Також  обговорили медичне обслуговування осіб з інвалідністю по зору, одиноких та одиноко проживаючих осіб, зубопротезування, оформлення групи інвалідності та Індивідуальної програми реабілітації.

Про збереження пільг на проїзд в міському та приміському транспорті доповів начальник управління економічного розвитку Шепетівської міської ради Олександр Гринь.

Наступними було розглянуто питання обладнання автобусних зупинок, паркування автомобілів на тротуарах, порушення правил висадки і посадки пасажирів водіями та питання ремонту дороги по вулиці Князя Святослава.

Насамкінець розглянули  питання  впровадження інклюзивного навчання дітей з глибокими вадами зору тощо.

 • Громадська рада

Розуміючи важливість налагодження діалогу із громадськістю, 27 березня 2014 року розпорядженням міського голови утворено ініціативну групу з підготовки установчих зборів з формування нового складу  громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.

Відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 громадська рада створюється при виконавчих органах влади з метою здійснення консультацій з громадськістю. Таким чином громадяни залучаються  до  участі  в  управлінні  державними справами,  надання можливості для їх вільного доступу до  інформації  про  діяльність органів   виконавчої   влади,   а  також  забезпечення  гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів. Таку практику ми застосували до органу місцевого самоврядування.

Громадська рада утворюється один раз на два роки.

23 квітня 2014 року відбулись установчі збори громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради. До складу консультативно-дорадчого органу увійшли 30 представників інститутів громадянського суспільства (громадських   об’єднань,   релігійних,   благодійних  організацій, творчих  спілок,  професійних  спілок  та їх об’єднань, асоціацій, організацій  роботодавців  та  їх  об’єднань,  недержавних засобів масової  інформації, які  зареєстровані  в установленому порядку і провадять діяльність на території України).

Протягом 2014-2016 років члени громадської ради провели 8 засідань і прийняли 3 рішення: «Про здійснення перевезення пільгових категорій населення в місті», «Про звернення до Президента України, голови ВРУ, Прем’єр-міністра України, СБУ щодо визволення з полону ДНР земляка Дмитра Куліша» та «Про організацію безкоштовного проїзду пенсіонерів у міському громадському транспорті».

У 27 квітня 2016 року відбулося створення нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради на 2016-2018 роки. Цього разу до складу консультативно-дорадчого органу увійшли 27 представників інститутів громадянського суспільства міста.

Протягом 2016-2018 років члени громадської ради провели 9 засідань і прийняли 4 рішення: «Про запровадження цільової програми «Партиципаторний бюджет (бюджет участі) міста Шепетівки», «Про обґрунтуваність підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги», «Про підтримку проекту рішення Шепетівської міської ради», «Про звіт щодо стану виконання рішення Шепетівської міської ради від 22.12.2016 року №4».