Комунальне майно

  • Шепетівський водоканал повернуто у комунальну власність громади

У квітні 2014 року депутати міської ради прийняли рішення про розірвання концесійного договору з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» та передачу майнового комплексу Шепетівського водопровідно-каналізаційного господарства у комунальну власність міста. Перед цим рішенням колектив TOB «Шепетівка Енергоінвест» висловив недовіру керівництву організації та звернувся до міського голови Михайла Полодюка  з проханням скликати позачергову сесію Шепетівської міської ради. 

Після бурхливого обговорення депутатський корпус прийняв рішення:

  • Достроково, за взаємною згодою сторін, розірвати концесійний договір від 2 грудня 2011 року, укладений між Шепетівською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест», за яким об’єктом концесії є цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства».
  • Погодити проект додаткової угоди № 1 про дострокове, за взаємною згодою сторін, розірвання концесійного договору від 2 грудня 2011 року, укладеного між Шепетівською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Шепетівка Енергоінвест», за яким об’єктом концесії є цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства».
  • Міський голова не дав відчужити майно громади

На одному із прийомів до міського голови Михайла Полодюка звернувся із проханням про захист і допомогу приватний підприємець. Він орендував приміщення їдальні гуртожитку по вулиці Лермонтова, 2а.

У результаті розмови з підприємцем було встановлено, що посадові особи Шепетівської ОДПІ (податківці), хочуть відчужити комунальну власність шепетівської громади та неодноразово навідувались до орендованого приміщення та здійснювали якісь юридичні дії.

За результатами їх обстежень, приміщення їдальні (з підвальним приміщенням загальною площею 479,7 м.кв) було оцінено всього у 18 тис. 662 грн. 31 коп.

Гуртожиток по вулиці Лермонтова, 2а було передано до комунальної власності в результаті приватизації Шепетівського АТП 16807, як об’єкт, який не підлягає приватизації.

У вересні 2015 року Шепетівська ОДПі звернулася до Хмельницького окружного адміністративного суду з позовом до КП «Житлосервіс» про стягнення боргу за рахунок майна підприємства. Хмельницький суд вказаний позов задовольнив. Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду першої інстанції Шепетівською міською радою було подано апеляційну скаргу. 26 травня 2016 року Віницький апеляційний суд скасував постанову Хмельницького суду.

  • Про вихід із складу засновників ТОВ «Шепетівська друкарня»

У 2012  році міський голова Сергій Антонюк передав приміщення комунального підприємства  ТОВ-у «Шепетівська друкарня» для використання однойменним товариством.

У 2018 році відповідно до рішення міської ради була створена робоча група  з перевірки використання та збереження майна, яке було передано як внесок міської ради у статутний капітал ТОВ «Шепетівська друкарня» у 2012 році.

За результатами роботи робочої групи з перевірки стану, напрямку, ефективності використання та збереження комунального нерухомого майна було прийнято рішення:

  • Вийти із складу засновників (учасників) ТОВ «Шепетівська друкарня».
  • Уповноважити міського голову Михайла Полодюка подати відповідно до вимог законодавства заяву про вихід із складу засновників (учасників) ТОВ «Шепетівська друкарня» та повернути права користування нежитловими приміщеннями друкарні загальною площею 459,9 м. кв. та цинкографії загальною площею 116,2 м. кв., Шепетівській міській раді.

Приміщення ТОВ «Шепетівська друкарня» до передачі у 2012 році.

Приміщення ТОВ «Шепетівська друкарня» після перевірки робочої групи у 2018 році.