Інвестиції та економіка

Відеоролик щодо інвестиційної привабливості міста

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International  в рамках програми Transparent cities виміряло прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України.

У цому рейтингу наше місто отримала 50 місце.

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами TIU працювали іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

З методологією дослідження можна ознайомитися за посиланням. https://transparentcities.in.ua/metodolohiya-prozorosti-investytsij/

Завдяки зваженим крокам влади та бізнесу в центрі міста завершили «довгобуди»:

2015 рік

 • Завершено будівництво І черги багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на 80 квартир по вулиці Островського 6-а, загальною площею житла 3275 кв. м. та 1061 комерційної площі.
 • Завершено будівництво 48-ми квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення по вулиці Проспект Миру, 36А загальною площею житла 2994,2 кв. м. та 1469 м кв. комерційної площі.

Незавершене будівництво житлового будинку на вулиці Проспект Миру, 36А

Завершено будівництво житлового будинку на вулиці Проспект Миру, 36А

 • Проведено реконструкцію ресторану «Околиця» на 300 посадочних місць по Староконстянтинівському шосе,42 та магазину «Щедрослав» торговою площею 269 кв.м.

Протягом року у місті введено в експлуатацію 9573 кв.м житлової площі, відкрито 7 магазинів, кіоск, перукарня, павільйон, стоматологічний кабінет, кафе.

2016 рік

 • 21 січня рішенням сесії  Шепетівської міської ради затверджено детальний план території для будівництва підприємства по переробці сої з під’їздною колією та конегераційної установки на біомасі потужністю 9,8 МВт в межах вулиць Промислова — Тітова — Судилківська — Гранітна.
 • У червні ТОВ «Епіцентр» на земельній ділянці площею 1,5 га ввів в експлуатацію торгівельний центр площею 3978 кв.м.  Вартість будівництва склала більше 11,0 млн. грн. Cтворено 76 робочих місць.
До початку будівництва
 • Введено в експлуатацію будівництво II черги багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення на 80 квартир на вулиці Островського 6-а, загальною житловою площею 5330 кв. м.
 • 15 червня проведено зустріч міського голови Михайла Полодюка із представниками німецької компанії «WIK». Метою зустрічі було ознайомлення з містом та його інвестиційними можливостями, а також пошук потенційного місця розміщення виробництва.
 • 4 серпня рішенням сесії Шепетівської міської ради вирішено продати ТОВ-у «Виробничий комплекс» «Пульсар» земельну ділянку площею 80 000 кв.м на вулиці Амосова, 120 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. А також продати ТОВ-у «Сіті ПРО» земельну ділянку площею 36857 кв.м на вулиці Некрасова, 125 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
 • 5 серпня надані пропозиції щодо приміщення та земельної ділянки для можливості розміщення виробництва компанії «Ядзані Корпорейшин» (виробничі приміщення, інформація про земельні ділянки).
 • У вересні проведено зустріч з представниками Республіки Азербайджан щодо співпраці у сфері деревообробної промисловості. Розглянуто питання залучення інвестицій у виробничі приміщення ПрАТ «Шепетівський ДОК» та колишнього ВАТ «Шепетівський завод культиваторів». 
 • Зареєстровано ТОВ «АЗТЕХ-Україна» — засновник підприємство АЗТЕХ ГМБХ, Федеративна республіка Німеччина (розмір внеску до статутного капіталу – 1 млн. 229 тис. 352 грн). Види діяльності – виробництво машин і устаткування для сільськогосподарського виробництва, оптова торгівля сільсько- господарськими машинами і устаткуванням.
 • 6 жовтня ТОВ-у «Геліос Енерджі Груп» надано дозвіл на розроблення детального плану території площею 50 тис. кв.м на вулиці В.Котика,139 для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств.

Протягом року у місті введено в експлуатацію 4713 кв.м житлової площі, відкрито 10 магазинів, два кіоски, перукарня, 4 павільйони.

2017 рік

Прийняли програму облаштування прибудинкових територій

24 сесії  Шепетівської міської ради більшістю голосів депутатів міської ради було прийнято програму облаштування прибудинкових територій житлового фонду міста Шепетівки на 2017-2020 роки

Дана програма має на меті створення організаційних, матеріально-економічних, екологічних засад, що сприяють благоустрою прибудинкових та дотичних до них територій, стимулювання відповідальних осіб, співвласників будинків та інших зацікавлених осіб до створення та утримання об’єктів благоустрою, а також до постійного підвищення комфорту проживання жителів міста Шепетівки.

Відповідно до програми планується щорічне висадження саджанців дерев та кущів, облаштування газонів і квітників, встановлення квіткових тумб, в тому числі у якості засобу обмеження проїзду транспорту, засобів паркування велосипедів, смітників, декоративної огорожі, в першу чергу – зелених насаджень тощо.

Протягом року у місті введено в експлуатацію 5905 кв.м житлової площі, відкрито 4 магазини, кіоск, стоматологічний кабінет, піцерія, спортивний зал.

2018 рік

Продовжується будівництво

На території колишнього Шепетівського заводу безалкогольних напоїв проводиться будівництво трьох обєктів:

— У вересні 2018 року розпочалось будівництво двоповерхової будівлі магазину змішаних товарів. Вулиця Героїв Небесної Сотні, 38.

— Салону краси з фітнес центром. Вулиця Героїв Небесної Сотні, 38а

— Магазину автозапчастин з пунктом обслуговування автомобілів. Вулиця Героїв Небесної Сотні, 38ф.

За адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 32 проводиться будівництво житлового будинку із вбудованим магазином. 

Завершуються роботи з благоустрою території торгового центру за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні 23а.

Після завершення довгобуду за адресою: проспект Миру 20а, заплановано побудувати швейну майстерню із салоном-магазином.

 • 7 червня депутатами Шепетівської міської ради надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо виведення земельної ділянки на вул. Плеханова, 2 ТОВ-у «СМАРТЕКО ЕНЕРДЖІ» площею близької 10 тис. кв.м для будівництва сонячної електростанції.
 • Під час чер­го­вої се­сії Ше­пе­тівсь­кої місь­кої ра­ди, 30 сер­пня, Мі­ніс­терс­тво обо­ро­ни Ук­ра­їни от­ри­ма­ло доз­віл на роз­роблен­ня про­ек­ту зем­ле­ус­трою на зе­мель­ну ді­лян­ку на Ста­ро­кос­тянти­нівсь­ко­му шо­се, 26-В. Її пло­ща 3 тис.234 квад­ратних мет­ри. На цій те­ри­то­рії Мі­но­бо­ро­ни має на­мір збу­ду­ва­ти дво­під’їз­дний 9-по­вер­хо­вий бу­ди­нок на 72 квар­ти­ри. Це рі­шен­ня дає мож­ли­вість для Мі­но­бо­ро­ни збу­ду­ва­ти бу­ди­нок.

Протягом року в місті введено в експлуатацію 3359 кв.м житлової площі, відкрито 6 магазинів, 3 павільйони, 1 кіоск.

Економіка

Завдяки зваженим крокам влади та бізнесу в центрі міста завершили «довгобуди».

2019 рік

Завершено будівництво нових споруд на території колишнього заводу безалкогольних напоїв. 

Магазин автозапчастин з пунктом обслуговування автомобілів
Магазин з продажу змішаних товарів
 • Завершено будівництво торгівельного центру «Стратон».
 • Збудована та запущена в експлуатацію  сонячна електростанція біля колишнього заводу культиваторів.

Протягом року в місті введено в експлуатацію 4696 кв.м житлової площі, відкрито магазин з кафетерієм, кіоск, магазин.