2020 рік

  • Закуплено кисневий концентратор та апарат штучної вентиляції легень

Рішенням 71 позачергової сесії Шепетівської міської ради 7 скликання депутати перерозподілили кошти бюджету міста та прийняли рішення про спрямування Шепетівській центральній районній лікарні коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та концентратора кисню.

Після закупівлі обладнання міський голова Михайло Полодюк, заступниця міського голови Наталія Стасюк передали його Шепетівській ЦРЛ.

Апарат штучної вентиляції легень «Ювент-Т» відноситься до експертного класу та створений для здійснення респіраторної підтримки у дітей, дорослих, і, навіть, у новонароджених в широкому спектрі клінічних ситуацій на будь-якому з етапів інтенсивної терапії.  Обладнання придбане за кошти місцевого бюджету відповідно до рішення сесії міської ради.

  • Міська рада закупила засоби індивідуального захисту

Отримані засоби індивідуального захисту (комбінезони, бахіли, фартухи, нарукавники), які закуплені за кошти міської ради надані медичним установам міста, комунальним підприємствам, Шепетівському відділу поліції, Шепетівській станції екстреної медичної допомоги, КП «ШРЕП» тощо.

Костюми були придбані на швейній фабриці  «Леся» у м. Новоград-Волинський, яка запустила лінію з виробництва одноразового медичного одягу.

Загальна кількість медичних костюмів, які закупили за кошт міського бюджету склала 780 штук.

  • Виділено 600 літрів бензину для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом

4 квітня,  міський голова Михайло Полодюк провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, на якому прийняли рішення про відпуск матеріальних цінностей з міського матеріального резерву.

Зокрема, Шепетівському відділу поліції, 21 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, Шепетівському міськрайонному відділу Державної установи Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України передано по 200 л бензину А-92 для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої коронавірусом.

  • Виділено кошти з резервного фонду для медичних закладів

 17 березня, виконавчий комітет розглянувши звернення КНП «Шепетівська центральна районна лікарня», КП «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський центр первинної медико-саніитарної допомоги, КМП «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Шепетівської міської ради» прийняв рішення виділити із резервного фонду бюджету міста на безповоротній основі кошти медичним закладам в сумі 85 тисяч 787 гривень.

Виділені кошти були спрямовані на придбання засобів індивідуального захисту, лікарських препаратів, дезінфікуючих засобів, тестів для діагностики, дезінфікуючого обладнання, безконтактних термометрів.

  • На сесії міської ради депутати прийняли рішення для підтримки хворих на «COVID-19»

У зв’язку з епідемією коронавірусу в України «COVID-19» та враховуючи звернення медичних закладів міста, на 72 позачергова  сесія Шепетівської міської ради депутати прийняли зміни та доповнення до міської програми збереження та зміцнення здоров’я жителів міста Шепетівки на 2020-2021 роки.

Відповідно до внесених змін Виконавчий комітет Шепетівської міської ради проводить придбання та передачу медичних препаратів, які зазначені в протоколі МОЗ України, лікуючим установам, виходячи із розрахунку вартості до 20 000 гривень на одного хворого – жителя міста.

Кошти використовуються для придбання медикаментів хворим, які знаходяться у тяжкому стані та перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, або інфекційному відділенні Шепетівської ЦРЛ з  коронавірусом  «COVID-19» на період епідемії в Україні.